TOPLANTI & DAVET

TOPLANTI & DAVET

Başarılı bir toplantı ve organizasyon için Bellis Deluxe Hotel'in son teknoloji ekipmanlarla donatılmış toplantı salonunda, etkinliklerinize hizmet verebiliyoruz. Deneyimli ekibimiz yiyecek içecek servisinden ses düzenine kadar size her konuda yardımcı olacaktır.

Toplantı ve etkinlik organizasyonu ile ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için bizi direkt arayabilirsiniz: (0242) 710 21 00DÜĞÜN

Sonsuza dek giden mutluluk Bellis Deluxe Hotel'deki bir düğünle başlıyor. Birlikte çıkacağınız bu yolculuğa, size ayrıcalıklı bir düğün deneyimi sunup, unutamayacağınız bir gün yaşayatacak simge tesisimizde başlayın. Bizim için her çift özel olduğundan, düğün uzmanı ekibimiz davetinizi planlayıp son rötüşları da bitirdiğinde, düğününüz bir terzi elinden çıkmışcasına, size özgü olacaktır.

Gelin hayalinizdeki nişan yada düğünü yaşamanızı sağlayalım. İster aileler arasında samimi bir kutlama veya daha büyük bir etkinlik planlayın, Bellis Deluxe Hotel ekibi hep hayal ettiğiniz günü hayata geçirmenize yardımcı olacaktır. Masa düzeninden, yemek servisine ve hatta küçük bir havai fişek gösterisine kadar her ayrıntıyı sizinle birlikte planlıyor olacağız.

Daha detaylı bilgi ve randevu için lütfen banket satış departmanımızla irtibata geçiniz.

(0242) 710 21 00


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.