BELLİS ZOO

BELLİS ZOO

Çam ağaçlarının gölgesinde; 21 000 m2 lik ormanlık alanda yer alan hayvanat bahçemiz , çocuk oyun parkı , gezi alanları ve kafeteryası ile bölge de tektir.


Tarım Gıda ve Orman bakanlığınca ruhsatlandırılmış olan hayvanat bahçemiz de, farklı coğrafyalarda Zor yaşam koşularından kurtarılan 40 farklı türde 160 ın üzerinde hayvan dostumuzun uzman veterinerler tarafından tedavi, bakım ve rehabiliteleri de
yapılmaktadır.


Hayvanat Bahçemiz, hem çocuklara hem de büyüklere yönelik aktivitelere uygun şekilde donatılmıştır. Çocuklar, hayvanat bahçesinde birbirinden sevimli hayvanlarla vakit geçirirken aileler de burada yer alan kafeterya sayesinde dinlenme imkânı bulacaktır.DÖRT NALA EĞLENCE

Her yaşta başlanabilen ve devam edilebilen atlı sporlarla fiziksel ve duygusal gelişiminize katkı sağlayabilir benzersiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Binicilik sporu ile tanışan çocuklar, ömür boyu sürecek bir dostluğa adım atarlar.

Özellikle; tesisimizdeki Pony atları ile yaşayacakları deneyim unutulmaz olacaktır.

880 m2 açık manejimizde İngiliz , Haflinger , Finlandiya ve Mustang atlarıyla vakit geçirebilirsiniz.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.